skica nevěsta svatba

Faq

Dotaz: JAK DLOUHO PŘEDEM ŠATY REZERVOVAT?

Odpověď: V tomto případě platí ... čím dřív přídete, tím více modelů bude pro Vás volných k dispozici. Pokud již máte pevný termín svatby nebo plesu, neváhejte se do našeho salonu objednat na zkoušku šatů ještě dnes.

♥♥♥

Dotaz: JAKÁ JE OTEVÍRACÍ DOBA SALONU?  JE NUTNÉ SE OBJEDNAT PŘEDEM?

Odpověď:  Ano, je nutné se na zkoušku šatů objednat předem na konkrétní hodinu. Máme za to, že výběr svatebních šatů má probíhat v intimním klidném prostředí bez spěchu, kde se cítíte jako doma. V rezervovaný čas se plně věnujeme pouze Vám a máte tak k dispozici celý salon pro nerušený výběr Vašich vysněných šatů.

♥♥♥

Dotaz: PLATÍ SE POPLATEK ZA ZKOUŠENÍ ŠATŮ JAKO V JINÝCH SALONECH?

Odpověď: NE, polatek za zkoušení šatů standartně nevybíráme.

♥♥♥

Dotaz: CO VŠE SI MÁM VZÍT SE SEBOU NA ZKOUŠKU ŠATŮ?

Odpověď: V podstatě Vám stačí dobrá nálada a o vše ostatní se postaráme :-)

Nicméně, můžete si vzít maminku, kamarádku, svědkyni atd. jako doprovod a případně hotovost na složení zálohy. Záloha činí 50% z celkové částky půjčovného. Doporučujeme dostavit se na zkoušku bez silného make-up aby se předešlo znečištění šatů.

♥♥♥

Dotaz: CO VŠE JE ZAHRNUTO V CENĚ PŮJČOVNÉHO ZA ŠATY?

Odpověď: Standartně 2x zkouška šatů, příprava šatů na událost, spodnice pod šaty dle modelu, drobné úpravy na míru a stylistické služby, vyčištění šatů od běžných nečistot po události a případně 1x změna modelu šatů za jiný model v důsledku těhotenských změn postavy na Vaše přání.

 

faq

 
 
NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SE
NA NEZÁVAZNOU ZKOUŠKU
JEŠTĚ DNES
 
+420 774 371 955
 info@lasponsa.cz
 
Budete nadšená z nabídky šatů i z příjemného rodinného prostředí našeho salonu.
 
TVOŘÍME VÁŠ SVATEBNÍ A PLESOVÝ STYL !
 
 
Alexandra
majitelka
 
 V případě že se nedovoláte, pravděpodobně se plně věnujeme jiné zákaznici. Zašlete nám prosím sms nebo email a my Vás budeme zpětně kontaktovat.
Děkujeme za pochopení.
 
faq